-

قوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و ثبت نام در دوره های آموزشی هیأت تنیس روی میز استان اردبیل را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و ثبت نام در دوره های آموزشی سایت کنند.

عضویت در سایت  به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت ورود/ثبت نام مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم ایمیل و کلمه عبور و سپس مانند نام و نام‌خانوادگی و شماره تماس  مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

 

تبصره ۱

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند از طریق فراموش کردن رمز عبور اقدام به بازیابی کلمه عبور کند

 

تبصره ۲

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

 

تبصره ۳

عضویت در سایت هیأت تنیس روی میزاستان اردبیل رایگان است.

 

بند ۲

فرایند شرکت در دوره های آموزشی توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از دوره ها آموزشی ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به ‌صورت آنلاین توسط شرکت کننده

قسمت سوم: ارسال رسید  خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر توسط مدیرسبز

قسمت چهارم: مراجعه شرکت کننده در دوره آموزشی مورد نظر در زمان و تاریخ ذکر شده

 

تبصره ۱

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به ثبت نام کند و موضوع مشخص شود، هیأت تنیس روی میز استان اردبیل حق دارد سفارش را باطل کند. 

 

بند 3

هیأت تنیس روی میز استان اردبیل اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

  •  مشخصات کامل دوره ها
  •  تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
  •  مدت زمان دوره های ارائه شده
  • مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در هر دوره

 

بند 4

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از هیأت تنیس روی میز استان اردبیل به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

 

بند 5

کاربر نباید در سایت ، اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را  از دست می‌دهد