-
مسابقات قهرمانی باشگاههای استان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با شرکت ۱۲ تیم

مسابقات قهرمانی باشگاههای استان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با شرکت ۱۲ تیم

تعداد بازدید : 46
مسابقات قهرمانی باشگاههای استان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با شرکت ۱۲ تیم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات پینگ پنگ استان اردبیل 

مسابقات قهرمانی باشگاههای استان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با شرکت ۱۲ تیم از شهرستانهای استان که به نوبه خود بی سابقه بود برگزار ، و پس از ارایه بازی های بسیار دیدنی ونزدیک ،باشگاه یک دست و با اخلاق قزل قوم خلخال  با مدیریت اقای مسعودی رتبه اول رو بدست اورد.باشگاه ارتا اردبیل مقام دوم را کسب کرد و تیم ابدرمانی ارشاد مقام سوم را بدست اورد همچنین تیم خوب شاهین کوثر چهارم شد.
لازم به ذکر است که بازیکن با اخلاق و فنی این دوره از مسابقات به اقای احمد حبیبی از باشگاه قزل قوم خلخال تعلق گرفت.
حضور بازیکنان بزرگ و نامداری همچمون اقایان حبیبی ، اکبری، چینه وری ، رحیم زاده ، الهی و... از شهرهای تبریز، میانه، اهر، رشت ومرند باعث افزایش چشمگیر سطح کیفی این مسابقات شده بود. به عقیده کارشناسان ، تماشاگران و علاقمندان این رشته تاثیر برگزاری این نوع مسابقات با کیفیت بالا میتواند در اینده ای نزدیک باعث پیشرفت این رشته در استان شود.
هییت تنیس روی میز استان مراتب تقدیر و تشکر خود را از کلیه دست اندرکاران ، داوران ، مربیان ، عوامل اجرایی، سرپرستان تیم های شرکت کننده ، بازیکنان و پیشکسوتان عزیز و گرامی که باحضور خود در سالن مسابقات ، گرمی خاصی را  دادند اعلام مینماید.

پنجشنبه - 24 بهمن - 1398 09:21

برای ارسال نظر لطفا وارد حساب کاربری خود شوید.